Apartmán v srdci Čech

Těšíme se na vás a věříme, že ve středisku a okolí můžete ztrávit hezký čas s rodinou nebo přáteli. Nemusíte se bát, že byste nám zasahovali do programu nebo program střediska do vašeho. Zároveň věříme, že se něco můžete dozvědět o tom, jak funguje pomoc lidem, kteří mají problémy.

Tří lůžkový apartmán s možností přistýlky pro jednu osobu, je umístěn v oddělené části areálu střediska. Je nabízen pouze v rámci církevních společenství. Pokoj je vybaven manželskou postelí a jedním lůžkem v samostatné ložnici a rozkládacím lůžkem, které je umístěno v rámci společenské kuchyně. V apartmánu je vybavená kuchyň (sporák, lednička. kuchyňská linka, jídelní stůl. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, pračkou. sušičkou a toaletou.

Podrobný popis:
Maximální kapacita: 4 - 5 osob.
Vstup přímo do obývací kuchyně.
Koupelna: sprchový kout, umyvadlo a toaleta, pračka, sušička.
Pokoj: manželská postel, samostatná postel, jeno rozkládací dvojlůžko, šatní skříň, stůl s 5 židlemi
Obávací kuchyň: Rozkládací pohovka, konferenční stolek, jídelní stůl, lednice, varná deska, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, příbory, talíře, hrnky, skleničky, hrnce a pánve na vaření.
Další vybavení: deskové a jiné hry, Wi-fi.

Cena za využití apartmánu

480 Kč / noc dospělá osoba (sama osoba v apartmánu)
280 Kč / noc dospělá osoba (v případě dvou a více osob)
130 Kč / noc od 3 do 18 let  - do 3 let zdarma

Obědy lze objednat pouze pro všední dny. Možnosti i ceny budou vždy upřesněny s rezervací apartmánu. 

Možnosti výletů

Terezín / pevnost a ghetto, Říp, Milešovka, Klapý se zříceninou hradu Hazmburk, hrad Kokořín, zámek Libochovice, státní hrad Křivoklát, vodní hrad Budyně, hrad v Litoměřicích, zámek v Lánech, Lobkowický zámek, rozhledna Hláska v Roudnici nad Labem, Praha.

Sportovní vyžití

Fotbalové hřiště v areálu střediska, Cykloturistka, turistické lodní linky Ústí nad Labem – Litoměřice - Roudnice nad Labem, sport centrum Račice / veslařský kanál + in-line bruslení, golfové hřiště Beřovice, výstup na Milešovku / nejvyšší hora Českého středohoří, Mšené Lázně, Kokořínsko, Křivoklátské lesy.

Restaurace

Dvůr Perlová voda, Steak grill Roudnice nad Labem, pivovar a restaurace Antošova krčma ve Slaném, kavárna „Káva s párou“ v Litoměřicích a mnohé další.

Mobirise Website Builder
Kalendář

Pokud máte zájem o ubytování, otevřete kalendář a zjistěte jestli je ve vašem termínu apartmán volný

Mobirise Website Builder
Rezervace 

+420 735 526 469
vsrdcicech@gmail.com


Kde nás najdete

Teen Challenge Int. ČR, Poštovice 1, Poštovice 273 72

Help - linka

+420 733 788 788

Email

helplinkapostovice@gmail.com

© Copyright 2023 Teen Challenge Int. ČR I č.ú. 923098309/0800

Develop a website - Click now